Pokoje Gościnne Łeba - Ewa Ptaszyńska Obserwuj
  • Tysiąclecia 19, 84-360 Łeba
  • 504 089 712

Udogodnienia

Wynajem Pokoi Gościnnych Ewa Ptaszyńska

Położenie: bardzo dobra lokalizacja blisko morza (około 400 m), między dwoma traktami spacerowymi na plażę. Atrakcyjna dzielnica willowa z dużą ilością obiektów rekreacyjno-sportowych. W promieniu 100 metrów są korty tenisowe, hala sportowa, boiska i rozległy, trawiasty teren, na którym można z dziećmi popuszczać latawce, pograć w kometkę, pobiegać za piłką itp. Do centrum 200 m, do jeziora Sarbsko 800 m, do rzeczki Chełst 100 m. Wokół szeroko rozwinięta sieć handlowo-usługowa i gastronomiczna.

Oferta: ładne, wygodne pokoje 2, 3 i 4-osobowe z własnymi łazienkami. Wszystkie pokoje posiadają telewizory i sprzęt plażowy a ponad połowa ma swoje balkony z meblami tarasowymi.

Do dyspozycji naszych Gości dwie kompletnie wyposażone kuchnie, lodówki, żelazka, hol wypoczynkowy.

Na swieżym powietrzu znajduje się kącik grillowy, meble ogrodowe oraz plac zabaw: (zjeżdżalnia, piaskownica, huśtawka i bujawka). Teren obiektu jest ogrodzony z bezpłatnym parkingiem dla samochodów.

EWA to nowy, elegancki dom wypoczynkowy oferujący pobyt w bardzo dobrych warunkach. Zapewniamy miłą obsługę i życzliwą atmosferę wypoczynku. Przyjmujemy turystów indywidualnych, rodziny i grupy zorganizowane. Mile widziani Goście z kraju i zza granicy. Akceptujemy również małe, ułożone zwierzęta domowe.

Ceny uzależnione są od długości i terminu pobytu, uzgadniane indywidualnie z właścicielem. Np.

Pokój 2 osobowy od 1 lipca do 31 sierpnia wyn. 40,00 zł - 60,00 zł
Pokój 3,4 osobowy od 1 lipca do 31 sierpnia wyn. 40,00 zł - 50,00 zł


Preferujemy kontakt wyłącznie TELEFONICZNY pod numerem: 504 089 712


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Skontaktuj się

Preferujemy kontakt telefoniczny aczkolwiek postaramy się odpowiedzieć na każde państwa wysłane zapytanie.